TÜM ANADOLU YAKASINDA 7 / 24 TAMİRCİNİZ !
0533 480 92 86
  • Hizmet Bölgemiz
    TÜM ANADOLU YAKASI
  • Mesai Saatlerimiz
    7 GÜN 24 SAAT
  • 0216 332 79 84

KLOZET MONTAJ TAMİR

ALAFRANGA / ALATURKA TUVALET TAŞI, PİSUVAR, SİFON

0216 332 79 84 | 0533 480 92 86

  • KLOZET TESİSATI KURULUM MONTAJ DEĞİŞİM

Modern yaşamın getirilerinden biri olan klozet kullanımı hızla yaygınlaşmaya devam etmektedir. Bu konuda firma olarak gerekli ekipmanları edinerek verdiğimiz tesisat hizmetlerine klozet tesisatı hizmetini eklemeyi ihmal etmedik. Bu alanda yaptığımız çalışmalarımızda klozet tesisatı ile ilgili her ayrıntıya hakim olarak hizmet vermek müşterilerimize sağlayacağımız memnuniyet açısından oldukça önemlidir. Tesisat ya da tıkanıklık gibi durumlarda acil müdahale ekibimiz anında bulunduğunuz mekâna gelerek hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Acil durumlar için birçok noktada bulundurduğumuz teknik ekibimiz özverili çalışma anlayışları ile sizlere sınırsız hizmet vermektedir.

Klozet Tesisatı
Klozet tesisatlarınız için zaman zaman bakım yaptırmak oluşabilecek sorunları en aza indirgeyecektir. Bu nedenle sorun çıkmasını beklemeden bakım ve onarım hizmetlerimizden oldukça uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Artık birçok evde alternatif tuvalet olarak bulunan klozet sistemleri uzun süreli ve verimli kullanılması için iyi bir tesisat yapısına sahip olması gerekmektedir. Bu konuda deneyim sahibi personelimiz ve bu sektörün en iyi ekipmanları ile klozet tesisatı hizmetlerimiz yüksek müşteri memnuniyeti içinde gerçekleşmektedir. Bu alanda gelişen yenilikleri takip ederek müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmak esas amaçlarımızdan biridir. Klozet tesisatları hizmetlerimizi veren personelimizin tek amacı sizlere iyi kaliteli bir tesisat hizmeti sunabilmektir. Hizmet esnasında bütün ilgiyi bu yönde oluşturan teknik personelimiz profesyonellik anlayışını benimsemiş olarak hizmet vermektedirler.

Her türlü doğalgaz, su tesisatı, sıhhi tesisat kurulum, montaj, bakım, onarım sorunlarınızda (İstanbul Anadolu Yakasındaki tüm ilçelerde ve mahallelerde) 7 gün 24 saat 0216 332 79 84 ve 0533 480 92 86 numaralı irtibat numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.